Elektroprojektant/ka

ENERGO - AQUA a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme naše rady a preto hľadáme nového kolegu na pozíciu Projektant silnoprúd a slaboprúd.

Čo budeš mať na starosti?
- Návrh vonkajších a vnútorných zapojení batériových úložísk – silnoprúd, slaboprúd
- Návrh bleskozvodov a uzemnenia pre batériové úložiská
- Špecifikáciu elektro komponentov vo vypracovaných projektoch
- Kontrolu podmienok plnenia prevádzkovateľov distribučných sústav a prípadne inej legislatívy na pripojenie batériových úložísk do DS
- Odsúhlasenie vypracovaných projektov s príslušnými inštitúciami a získanie príslušných povolení a osvedčení
- Vypracovanie typizovaných projektov vnútorných elektroinštalácií úložiska a ich odsúhlasenie s príslušnými inštitúciami v súlade s platnou legislatívou
- Prípravu podkladov pre vyhlásenie o zhode elektrotechnických zariadení a systémov u oprávnených právnických osôb v zmysle vyhl. č. 508/2009 Z. z. v znení neskorších predpisov

- Flexibilná pracovná doba,
- Dobrý kolektív,
- Lákavé finančné ohodnotenie,
- Teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- Sick day (3x ročne),
- Práca z domu (1x týždenne),
- a iné zaujímavé benefity :)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- platný doklad na projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení nad 1000 V
- analytické a technické myslenie
- kreativita
- tímový hráč

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4399246  Dátum zverejnenia: 19.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac