Inžinier/ka modelovania systémov kontajnerových batériových úložísk

ENERGO - AQUA a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zameraného na vedecko - výskumné projekty hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Inžinier/ka modelovania systémov kontajnerových batériových úložísk.
Tím vyvíja kontajnerové batériové úložiská energie druhej životnosti (second-life battery storage).

Nová posila nášho tímu bude zodpovedná za:
- Návrh a tvorbu simulačných modelov jednotlivých súčastí a komponentov kontajnerového batériového úložiska v prostredí Matlab
- Integrácia čiastkových simulačných modelov do komplexného simulačného modelu kontajnerového úložiska
- Návrh konceptu digitálneho dvojčaťa kontajnerového batériového úložiska
- Koordinácia výskumných činností v oblasti počítačového modelovania kontajnerového úložiska
- Spolupráca s vývojovými tímami pri tvorbe simulačných modelov a tvorbe simulačných scenárov
- Optimalizácia a vylepšovanie modelov na základe výsledkov z experimentálnych meraní

- flexibilná pracovná doba,
- teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- sick day (3x ročne),
- práca z domu (1x týždenne),
- a iné príjemné benefity :)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, matematika, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Simulink (Matlab) - Pokročilý
Python - Základy
LabVIEW - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Vzdelanie v oblasti informatika, matematika, elektrotechnika alebo podobné,
- Prax a skúsenosti v oblasti technických výpočtov, návrhu alebo prevádzky batériových systémov výhodou,
- Zodpovednosť, analytické a technické myslenie,
- Tímový hráč

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4356733  Dátum zverejnenia: 10.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac