Inžinier/ka vývoja výkonovej elektroniky

ENERGO - AQUA a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zameraného na vedecko - výskumné projekty hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Inžinier/ka vývoja výkonovej elektroniky.

Nová posila nášho tímu bude zodpovedná za:
- Návrh a vývoj systémov výkonovej elektroniky pre batériové systémy v kontajnerovom úložisku
- Návrh a vývoj prototypu DC/DC meniča pre batériové kontajnerové úložiská
- Spoluprácu pri integrácii výkonových prvkov s riadiacimi systémami v rámci kontajnerového úložiska
- Spoluprácu pri vykonávaní laboratórnych meraní pri vývoji DC/DC meniča
- Oživovanie a testovanie prototypových riešení v laboratórnom prostredí
- Výber výkonových komponentov a komunikácia s dodávateľmi
- Tvorbu systémovej dokumentácie, výkresov a manuálov
- Tvorbu a prezentáciu výsledkov, reportovanie manažmentu a externým partnerom

- flexibilná pracovná doba
- teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- sick day (3x ročne),
- práca z domu (1x týždenne),
- a iné príjemné benefity :)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
OrCAD PSpice Designer - Pokročilý
Simulink (Matlab) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- Prax v oblasti návrhu elektroniky a výkonovej elektroniky
- Vzdelanie v odbore elektrotechnika, výkonová elektronika
- Osvedčenie podľa Vyhlášky 508/2009 Z.z. minimálne §22 Samostatný elektrotechnik
- Znalosť výpočtových a simulačných programov pre návrh elektronických systémov (OrCAD, PSpice)
- Znalosť simulačného programu Matlab výhodou
- Analytické a technické myslenie

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4356270  Dátum zverejnenia: 12.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac