Špecialista na procesnú bezpečnosť

ENERGO - AQUA a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zameraného na vedecko - výskumné projekty hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Špecialista na procesnú bezpečnosť.

Nová posila nášho tímu bude zodpovedná za:
- Analýzu dizajnových riešení systémov ukladania energie z hľadiska procesnej a prevádzkovej bezpečnosti pomocou nástrojov ako napr. FMEA alebo FTA
- Špecifikáciu a implementáciu systémových bezpečnostných požiadaviek podľa platných noriem a najlepšej praxe
- Spoluprácu na vývoji systémov (celý cyklus - od architektúry cez špecifikáciu komponentov po implementáciu) na zabezpečenie funkčnej a prevádzkovej bezpečnosti batériových systémov ukladania energie
- Zabezpečenie súladu vývojových procesov a finálnych produktov s relevantnými normami a predpismi tak, aby produkty spoločnosti dosiahli certifikáciu podľa platných bezpečnostných noriem
- Prípravu predpisov a prevádzkových manuálov pre produkty (batériové úložiská energie) z pohľadu bezpečnosti
- Riešenie bezpečnostných opatrení pri manipulácii s batériami

- flexibilná pracovná doba
- teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- sick day (3x ročne),
- práca z domu (1x týždenne)
- a iné zaujímavé benefity :)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

bezpečnostné inžinierstvo, elektrotechnika, chemická-technológia

Počet rokov praxe

3

- odborná prax minimálne 3 roky v oblasti procesnej bezpečnosti a/alebo návrhu bezpečnostných systémov
- prax v oblasti protipožiarnych systémov výhodou
- vzdelanie v odboroch bezpečnostné inžinierstvo, elektrotechnika, chemická-technológia,
- analytické a technické myslenie
- tímový hráč

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4343565  Dátum zverejnenia: 12.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac