Energetik

ENERGO - AQUA a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu, ktorému rovnako ako nám záleží na zelenej budúcnosti Slovenska. Náš tím vyvíja vlastné know-how v oblasti výroby batériových úložísk elektrickej energie.

Neváhaj a pridaj sa k nám!

Ako nová posila nášho tímu budeš zodpovedná za:
- realizáciu technických výpočtov a technických parametrov kontajnerových úložísk
- spolupráca pri návrhu simulačných modelov kontajnerových úložísk a návrhu simulačných scenárov ich prevádzky v prostredí Matlab
- spolupráca s vývojovými tímami pri návrhu a projektovaní celkového technického riešenia batériových úložísk energie
- spolupráca pri vypracovaní technických štúdií návrhu a implementácie batériového úložiska na strane odberateľa pre rôzne aplikácie
- riešenie a spracovanie technických a legislatívnych požiadaviek pre kontajnerové úložiska v energetike

- flexibilná pracovná doba,
- dobrý kolektív
- lákavé finančné ohodnotenie,
- teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- sick day (3x ročne),
- práca z domu (1x týždenne),
- a iné zaujímavé benefity :)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektroenergetika, elektrotechnika, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Simulink (Matlab) - Základy
MathWorks Matlab - Základy
OpenDSS - Základy
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektroenergetika

Počet rokov praxe

3

- prax a skúsenosti s návrhom/prevádzkou batériových úložísk pre energetiku výhodou
- zodpovednosť, analytické a technické myslenie,
- schopnosť spolupracovať v tíme,
- znalosť výpočtových a simulačných programov pre energetiku výhodou (Matlab, OpenDSS)
- znalosť programovacieho jazyka Python výhodou

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4343560  Dátum zverejnenia: 19.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac