Sharepoint Administrator

ENERGO - AQUA a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického kolegu, ktorému nie je cudzie slovo Sharepoint. Ak je práve toto oblasť ktorá ťa baví, tak čítaj rozhodne ďalej :)

Čo bude tvojou úlohou?
- Správa a konfigurácia SharePoint s cieľom zabezpečenia podpory výskumného tímu a spolupráce s partnermi;
- Analýza, návrh a implementácia riešení na základe požiadaviek spoločnosti a výskumného-technických tímov;
- Vyhodnocovať požiadavky, navrhovať a vyvíjať softvérové nástroje, dokumentovať zmeny;
- Priebežná údržba, školenie a podpora tímov pri ich každodennom zapojení do lokality SharePoint;
- Práca s databázami (SQL, MySQL alebo MS Access) s cieľom spravovania informácií v rámci tímu a zdieľania výskumných dát s partnermi;
- Malá automatizácia procesov - VBA makrá, Shell skripty.

Čo k tomu od Teba potrebujeme?
- znalosť Microsoft SharePoint
- Microsoft Office 365
- Skúsenosti s SQL, MySQL alebo MS Access databázami
- Certifikáty MCP, MCSA, MCSE
- Anglicky jazyk - min.B1
- min. 1 stupeň VŠ

Čo ti ponúkame my?
- voľba officu je len na Tebe :) office máme v Dubnici nad Váhom, ale i v Bratislave
- flexibilitu, flexibilný pracovný čas
- nečakaj striktné štandardy a reporty, u nás je dôležitý výsledok a plnenie cieľov
- dobrý kolektív
- lákavé finančné ohodnotenie
- home office (min.1x týždenne)
- sick day (3x ročne)
- a iné zaujímavé benefity.

Pre viac informácií o projekte na ktorom aktuálne pracujeme klikaj na www.energoaqua.sk a daj nám o sebe vedieť! :)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT admin

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4339362  Dátum zverejnenia: 12.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac