Sharepoint Administrator

ENERGO - AQUA a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacfinálna mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zameraného na vedecko - výskumné projekty (projekty spoločného európskeho záujmu - IPCEI) hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Sharepoint Administrator.

Nová posila nášho tímu bude zodpovedná za:
Správa a konfigurácia SharePoint s cieľom zabezpečenia podpory výskumného tímu a spolupráce s partnermi;
Analýza, návrh a implementácia riešení na základe požiadaviek spoločnosti;
Analýza, návrh a implementácia riešení na základe požiadaviek výskumného-technických tímov;
Vyhodnocovať požiadavky, navrhovať a vyvíjať softvérové nástroje, dokumentovať zmeny;
Priebežná údržba, školenie a podpora tímov pri ich každodennom zapojení do lokality SharePoint;
Práca s databázami (SQL, MySQL alebo MS Access) s cieľom spravovania informácií v rámci tímu a zdieľania výskumných dát s partnermi;
Malá automatizácia procesov - VBA makrá, Shell skripty

príležitosť byť súčasťou inovačného výskumného-vývojového projektu,
prijemne prostredie vysokokvalifikovaného tímu,
priestor na sebarealizáciu a odborný rast,
teambuildingy, firemné akcie,
sick day (3x ročne),
práca z domu (1x týždenne)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Pokročilý
SQL - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT admin

Počet rokov praxe

5

Minimálne 5 rokov praxe v IT z toho min. 2 roky skúsenosti s SharePoint (konfigurácia a personalizácia)
Skúsenosti s implementáciou, nasadzovaním a správou riešení v SharePoint
Skúsenosti so skriptovaním SharePoint (Powershell)
Skúsenosti s SQL, MySQL alebo MS Access databázami
Certifikáty MCP, MCSA, MCSE
Výhodu skúsenosti so správou Microsoft 365
Výhodou skúsenosti s VBA pre MS Excel a MS Word
Proaktívnosť a samostatnosť v riešení úloh, Proaktívnosť a samostatnosť v riešení úloh, flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, logické a analytické myslenie

Vodičský preukaz sk. B: práca vyžaduje cestovanie do Dubnice nad Váhom cca 30% času

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4339362  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac