Deputy Project Leader

ENERGO - AQUA a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
4 000 EUR/mesiacPonúkaná brutto mzda: 50 000 - 70 000 € brutto / ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zameraného na vedecko - výskumné projekty (projekty spoločného európskeho záujmu - IPCEI) hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Deputy project leader.
Vybraný kandidát bude pomáhať lídrovi projektu so všetkými aspektmi vedenia projektu zameraného na regeneráciu použitých batérií z elektromobilov, vrátane ale nie len:
- komunikácia so zákazníkom,
- komunikácia s partnermi projektu
- komunikácia s riadiacim a sprostredkovateľským orgánom (ministerstvom, úradmi, ...)
- strategické plánovanie,
- vedenie projektového tímu / zamestnancov,
- personálne zabezpečenie projektu,
- zabezpečenie kvality výstupov,
- správa zmlúv,
- finančné plánovanie a rozpočtovanie,
- každodenný výkon úloh súvisiacich s projektom,
- prezentácia výsledkov projektu.

- Skúšobná doba 6 mesiacov
- Po skončení skúšobnej doby k dispozícii služobný automobil
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office

Informácie o výberovom konaní

Vyžadujeme:
- silné zázemie v oblasti energetiky, kybernetiky, mechatroniky alebo v príbuznom odbore,
- kandidát musí mať schopnosť hlboko preniknúť do technických, strategických a softwarových aspektov projektu, s cieľom navrhnúť riešenia a umožniť dosiahnutie výsledkov,
- kandidát musí byť schopný pracovať v tíme a mať vynikajúce komunikačné schopnosti,
- nutná plynulá komunikácia v anglickom jazyku.
- ochota cestovať.

Preferovaná kvalifikácia:
- praktické znalosti technológií súvisiacich s li-ion batériami pre elektromobily, alebo batériovými stacionárnymi úložiskami energie,
- skúsenosti s vývojom prototypov.

Vítané sú:
- medzinárodné skúsenosti z výskumno-vývojových projektov,
- kandidáti s preukázanými zručnosťami a skúsenosťami z vedenia projektov budú uprednostnení,
- komunikatívna znalosť slovenského, alebo českého jazyka je vítaná.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti návrhu batériových systémov ukladania energie

Počet rokov praxe

2

- plánovanie a organizovanie
- efektívne riadenie ĽZ,
- schopnosť motivovať zamestnancov
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- komunikatívnosť, empatia
- analytické a technické myslenie,
- schopnosť pomenovať kľúčové problémy a
- identifikovať alternatívy riešení,
- proaktívny prístup

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4328735  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac