Obchodný manažér pre firemný segment

enercons s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.06.2024
2 500 - 5 000 EUR/mesiacodmeny podľa dosiahnutých výsledkov, mesačné súťaže, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame jedinečnú príležitosť pre ambiciózných ľudí, ktorí sú pripravení pustiť sa do nových výziev a priniesť svoje schopnosti na pomoc podnikateľom a firmám v dnešnej nestabilnej ekonomickej situácii. Zohrajte kľúčovú úlohu pri znižovaní nákladov na plyn a elektrinu pre našich klientov. V roku 2023 sme našim klientom ušetrili 7 mil. EUR na nákladoch za energie.

S viac ako 12 rokmi skúseností v energetickom segmente a sales manažmente máme bohaté znalosti a široké spektrum zručností, ktoré Vám poskytneme ako pevný základ pre dosiahnutie čo najväčších úspechov. Naše odborné know-how a profesionálny prístup sú garanciou toho, že budete mať všetko potrebné pre excelentné výsledky.

Čo od teba očakávame?

- rokovania s majiteľmi firiem,
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a získavanie nových zákazníkov,
- zodpovednosť za plnenie predaja produktov a služieb spoločnosti,
- príprava obchodných a cenových ponúk na dodávku energetických komodít,
- predaj v B2B segmente,
- budovanie a rozvíjanie dlhodobých obchodných vzťahov s klientmi,
- mapovanie situácie na trhu v oblasti komodity a energetických riešení.

- kompletné zaškolenie,
- individuálny tréningový program,
- koučing priamo v teréne,
- motivačný bonusový systém,
- karierny rast,
- mesačná dovolenka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Predaj elektriny a plynu v segmente malých a stredných firiem.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie pre obchod a zodpovednosť,
- silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
- príjemné vystupovanie,
- analytické myslenie pri riešení problémov

Naša história siaha do roku 2012, kedy sme sa rozhodli s víziou stať sa spoľahlivým partnerom pre firmy hľadajúce úsporu energie a optimalizáciu nákladov. Uvedomujeme si, že energetické náklady tvoria veľkú časť prevádzkových nákladov každej firmy. Preto sme sa zamerali na hľadanie riešení, ktoré by mohli priniesť dlhodobú udržateľnosť a konkurencieschopnosť pre našich klientov.

Našimi ideálnymi zákazníkmi sú firmy, ktoré chcú minimalizovať svoje energetické náklady a hľadajú profesionálnych partnerov s odbornými znalosťami v oblasti energetiky. Ponúkame komplexný prístup k analýze spotreby energie, návrhu a implementácii riešení na znižovanie nákladov, ako aj dlhodobú podporu pri riadení a optimalizácii energetických zdrojov.

Čo nás odlišuje od konkurencie? EnerCons, s.r.o. je spoločnosť s individuálnym prístupom k jednotlivým klientom. Veríme, že každá firma je jedinečná a preto si zaslúži špecifické riešenia. Preto sme sa rozhodli neponúkať univerzálne balíčky, ale na mieru šité riešenia pre konkrétne potreby našich zákazníkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Filip Toral
Tel.: +421944225275
E-mail: poslať životopis
ID: 4837989  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac