Obchodný zástupca

ENERCOM s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
september 2022, prípadne dohodou
850 - 2 500 EUR/mesiacfixný plat + provízie za predaj (priemerný mesačný zárobok obchodníkov sa pohybuje v rozpätí od 1500 do 2500€, v závislosti od výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prieskum a analýza trhu
- starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov (mestá, obce, školy, materské školy, rekreačné zariadenia, kúpaliská atď.)
- aktívny predaj jedinečného produktu - detských ihrísk a certifikovaných herných prvkov, ktoré vyrába materská firma v ČR
- uzatváranie zmlúv a administratívne spracovanie objednávok
- vyhodnocovanie a analýza svojej obchodnej aktivity

- zázemie veľmi úspešnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- dobrá atmosféra, tímová spolupráca aj priama podpora zo strany najvyššieho vedenia
- napriek tvrdšiemu štartu pri dosahovaní veľmi dobrých výsledkov vysoký zárobok a istá budúcnosť zabezpečená
- kvalitné vstupné zaškolenie, neustály odborný aj osobnostný rozvoj
- sloboda organizovania svojho pracovného času - dôležité sú výsledky
- služobný automobil a iné výhody
- vysokokvalitný a jedinečný produkt, ktorého cena je vzhľadom na používaný materiál nízka
- organizovanie stretnutí prostredníctvom call centra

Výkon práce obchodníka vo väčšom regióne je vždy náročný. Nadviažete však na veľmi dobré renomé danej značky a vybudované vzťahy. Spoločnosť, ktorú budete zastupovať, je výhradným zástupcom veľmi úspešnej výrobno-obchodnej spoločnosti v Českej republike, ktorá sa opiera o skvelé výsledky a vysoký dopyt vďaka svojmu univerzálnemu a čo sa kvality týka bezkonkurenčného výrobného programu detských ihrísk. Bude sa od Vás očakávať aj získavanie nových obchodných príležitostí. Väčšinu potenciálnych klientov (90%) budú tvoriť obce a mestá. Preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré výsledky. Budete sa však môcť oprieť o tých najlepších, ktorí Vás naučia všetko potrebné počas úvodných zaškoľovaní aj v ďalšom napredovaní.
Je pre Vás výkon práce obchodníka výzvou a zaujímavým povolaním? Preferujete slobodu organizovania svojho pracovného času, cestovanie a stretávanie sa so zaujímavými ľuďmi? Dokážete pracovať samostatne aj formou “home office”? Je Vám oblasť spomínaných detských ihrisk priamo na kľúč od výrobcu blízka? Myslíte si, že máte schopnosti nielen predávať, ale aj pomôcť koordinovať celý proces ich výstavby? Tak je to príležitosť práve pre Vás. Dobré výsledky Vám zabezpečia veľmi dobrý a neobmedzený príjem a istú dlhodobú budúcnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia vhodná pre absolventa: áno, avšak za predpokladu dobrých minulých preukázateľných výsledkov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s predajom veľkou výhodou
- preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti
- znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie však nutnou podmienkou
- samostatnosť a ochota cestovať v danom regióne
- technické myslenie a komunikačné schopnosti
časová flexibilita
- chuť napredovať a pracovať na sebe

Firma ENERCOM s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá má výhradné zastúpenie pre veľmi úspešnú výrobno-obchodnú spoločnosť Bonita Group Service s.r.o. so sídlom pri Brne v Českej republike, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a montážou širokého spektra a vysokej variability detských ihrísk a športovísk, určených nielen pre zábavu, ale aj na zvyšovanie motoriky detí aj dospelých. Okrem Slovenskej Republiky spoločnosť ENERCOM s.r.o. pôsobí aj v Maďarsku a Rumunsku. Viac informácii nájdete na https://www.ihriska-bonita.sk/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3939438  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac