Reagujte bez životopisu

Stavebný technik pre monťáže detských ihrísk

ENERCOM s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.07.2021
1 000 - 1 500 EUR/mesiacOdmeny za výkon a osobné ohodnotenie od vedúceho partie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so stavebníctvom, alebo jednoduchými montážami? Chcete pracovať v rýchlo rastúcej firme, ktorá patrí medzi lídrov na trhu? Spoločnosť ENERCOM s.r.o. hľadá na voľnú pozíciu technického pracovníka.
Náplňou práce sú menšie stavebné práce, montáže a údržba detských ihrísk na celom území Slovenska.

Fixná mzda plus výkonnostné príplatky, úvodné školenie a kontinuálne zvyšovanie kvalifikácie, podpora a pomoc nadriadených, služobné auto, platené ubytovanie v prípade potreby, práca len počas pracovných dní, stravné lístky

Pohovor sa uskutoční koncom júna v Novom Meste nad Váhom, bližší čas a miesto konania pohovoru oznámime uchádzačom telefonicky po zaslaní životopisu. Nástup do práce podľa možností čo najskôr. Kancelária a skladové priestory sú v Nové Meste nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Dobré technické a organizačné schoponosti a zručnosti. Schopnosť improvizovať a prispôsobiť sa situácii. Hľadáme zamestnanca, ktorý je zodpovedný, dochvíľny a vie pracovať samostatne. Skúsenosti so stavebníctvom sú výhodou, ale nie podmienkou. Hlavná je chuť pracovať a učiť sa.

Firma ENERCOM s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá má výhradné zastúpenie pre veľmi úspešnú výrobno-obchodnú spoločnosť Bonita Group Service s.r.o. so sídlom pri Brne v Českej republike, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a montážou širokého spektra a vysokej variability detských ihrísk a športovísk, určených nielen pre zábavu, ale aj na zvyšovanie motoriky detí aj dospelých. Okrem Slovenskej Republiky spoločnosť ENERCOM s.r.o. pôsobí aj v Maďarsku a Rumunsku. Viac informácii nájdete na https://www.ihriska-bonita.sk/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3379224  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac