Vedúci technikov výstavby detských ihrísk

ENERCOM s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04.03.2019
Základ 800€ v hrubom + bonusy a príplatkyďalších 300-700€. Spolu by mal vedúci technikov zarábať 1000€ v čistom a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so stavebníctvom, alebo jednoduchými montážami a zároveň manažérske schopnosti? Chcete pracovať v rýchlo rastúcej firme, ktorá je lídrom na trhu? Spoločnosť ENERCOM s.r.o. hľadá na novootvorenú pozíciu Vedúceho technikov organizačne a technicky schopného pracovníka.

Náplňou práce bude preberanie kamionov s materiálom, rozdelovanie materiálu medzi technikov, plánovanie montáží a údržby pre technikov, v prípade akútnej potreby a vo výnimočných prípadoch aj výpomoc na montážach, kontrola kvality montáží, bežná administratíva riešenie reklamácii zákazníkov, účasť na poradách s technikmi, ale aj obchodníkmi a aktívne pracovanie na celkovom zlepšovaní chodu technickej stránky firmy.

Fixná mzda plus výkonnostné príplatky, úvodné školenie a kontinuálne zvyšovanie kvalifikácie, podpora a pomoc nadriadených, služobné auto, platené ubytovanie v prípade potreby, práca len počas pracovných dní, stravné lístky.

Pohovor sa uskutoční v Novom Meste nad Váhom, bližší čas a miesto konania pohovoru oznámime uchádzačom telefonicky po zaslaní životopisu. Nástup do práce podľa možností čo najskôr. Kancelária a skladové priestory sú v Nové Meste nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vynikajúce technické a organizačné schoponosti a zručnosti. Schopnosť improvizovať a prispôsobiť sa situácii. Hľadáme zamestnanca, ktorý je zodpovedný, dochvíľny a vie pracovať samostatne. Výhodou, ale nie podmienkou, je ovládanie Anglického jazyka aspoň na bežnej komunikačnej úrovni.

Firma ENERCOM s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá má výhradné zastúpenie pre veľmi úspešnú výrobno-obchodnú spoločnosť Bonita Group Service s.r.o. so sídlom pri Brne v Českej republike, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a montážou širokého spektra a vysokej variability detských ihrísk a športovísk, určených nielen pre zábavu, ale aj na zvyšovanie motoriky detí aj dospelých. Okrem Slovenskej Republiky spoločnosť ENERCOM s.r.o. pôsobí aj v Maďarsku a Rumunsku. Viac informácii nájdete na https://www.ihriska-bonita.sk/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2994419  Dátum zverejnenia: 30.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ 800€ v hrubom + bonusy a príplatkyďalších 300-700€. Spolu by mal vedúci technikov zarábať 1000€ v čistom a viac.