Vedúci technikov výstavby detských ihrísk

ENERCOM s. r. o.

Miesto práce
okres Piešťany, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 - 1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so stavebníctvom, alebo jednoduchými montážami a zároveň manažérske schopnosti? Chcete pracovať v rýchlo rastúcej firme, ktorá má ambíciu stať sa lídrom na trhu? Spoločnosť ENERCOM s.r.o. hľadá na novootvorenú pozíciu Vedúceho technikov organizačne a technicky schopného pracovníka.

Náplňou práce bude preberanie kamionov s materiálom, rozdelovanie materiálu medzi technikov, plánovanie montáží a údržby pre technikov, v prípade akútnej potreby a vo výnimočných prípadoch aj výpomoc na montážach, kontrola kvality montáží, bežná administratíva riešenie reklamácii zákazníkov, účasť na poradách s technikmi, ale aj obchodníkmi a aktívne pracovanie na celkovom zlepšovaní chodu technickej stránky firmy.

Fixná mzda plus výkonnostné príplatky, úvodné školenie a kontinuálne zvyšovanie kvalifikácie, podpora a pomoc nadriadených, služobné auto, platené ubytovanie v prípade potreby, práca len počas pracovných dní, stravné lístky.

Pohovor sa uskutoční v Novom Meste nad Váhom, bližší čas a miesto konania pohovoru oznámime uchádzačom telefonicky po zaslaní životopisu. Nástup do práce podľa možností čo najskôr. Kancelária a skladové priestory sú v Nové Meste nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Vynikajúce technické a organizačné schoponosti a zručnosti. Schopnosť improvizovať a prispôsobiť sa situácii. Hľadáme zamestnanca, ktorý sú zodpovedný, dochvíľny a vie pracovať samostatne.

Spoločnosť ENERCOM s.r.o. je jedným z najväčších predajcov detských ihrísk na Slovensku a má výhradné zastúpenie pre Slovensko a Maďarsko na predaj, inštalácie a servis detských ihrísk značky Bonita. Cez celoslovenskú sieť vlastných obchodných zástupcov a technikov zabezpečujeme predaj a inštalácie detských ihrísk špičkovej kvality na celom území Slovenska. Našimi zákazníkmi sú najmä mestá, obce, školy a škôlky, ale aj súkromné spoločnosti. Ročne inštalujeme niekoľko stoviek detských ihrísk. Bližšie informácie o firme a našich produktoch nájdete na: http://www.ihriska-bonita.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ENERCOM s.r.o.
Novozámocká 102
94905 Nitra
ID: 2994419   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 1300