Salesforce Architect

Enehano SK, s. r. o.

Plynárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 3 000 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Enehano, najsilnejší Salesforce partner v ČR.Je nás 80 spolupracovníkov a náš ročný obrat v minulom roku presiahol 110 mil. Kč (4,4 mil. EUR). Ďalšie plány máme smelé, chceme sa do piatich rokov stať jedničkou na Salesforce v regióne strednej a východnej Európy s obratom 500 mil. Kč (20 mil. EUR) a tímom 250 konzultantov. Zdravá a otvorená firemná kultúra je pre nás kľúčová. Chceme si aj naďalej uchovať startupovú atmosféru a hodnoty, ktoré sú prirodzenou súčasťou našej DNA.

Čomu sa u nás ako Salesforce Architect budeš venovať?
✔️ Budeš súčasťou prvej línie nášho delivery tímu voči zákazníkom.

✔️ Ovplyvňovať projekty už od rannej fázy business analýzy.

✔️ Ako ostrieľaný technický garant budeš posudzovať vplyv požiadaviek businessu na uskutočniteľnosť, predchádzať možným problémom a eliminovať tak slepé uličky v projekte.

✔️ Budeš tým, kto navrhne architektúru našich riešení, technických detailov a ďalej ich rozvíjať.

✔️ Podporovať ostatných kolegov na projekte, hľadať výslednú kvalitu.

✔️ Spolupracovať na presales aktivitách a odhadoch pri príprave ponúk.

✔️ Programovať (nie len) v Salesforce technológiách.

Čím pre Teba môžeme byť zaujímaví?
* Realizujeme veľké komplexné dodávky a naše riešenie staviame na zelenej lúke.
* Nejdeme cestou body-shopov. Našich ľudí chceme mať primárne na vlastných projektoch a pod vlastnou strechou.
* Zdravá a otvorená firemná kultúra je pre nás kľúčová a je premietnutá do našich hodnôt a etického kódexu. V ďalšom našom raste nám tak dovoľujú zachovať si stávajúcu flexibilitu, a pritom si udržať zdravý rozum a skvelý tím ľudí.
* Salesforce komunitu podporujeme v mnohých ohľadoch, napr. organizujeme zdarma kurzy Salesforce administrácie a programovania pod záštitou našej neziskovej vzdelávacej organizácie Women in Tech CZ, organizujeme Digital Transformation Summit, prednášame a učíme na univerzitách.
* Sme spoločenský zodpovedná firma, sústredenie sa na rôzne CSR aktivity (ESR = Enehano Social Responsibility) a diverzitu v našich tímoch.

Aké znalosti a skúsenosti potrebuješ pre túto rolu?
* Veľmi dobrú znalosť Salesforce platformy (Sales, Service, Experience).
* Základný prehľad o Salesforce ekosystéme a ostatných produktoch.
* Skúsenosti s programovaním mimo Salesforce, ideálne Java alebo iný OOP jazyk.
* Veľmi dobrú znalosť Salesforce APIs.
* Veľmi dobrú znalosť Salesforce security modelu a bezpečnosti vo všeobecnosti (SSL, šifrovanie, certifikáty apod.).
* Znalosť možností a patternov integrácií, integračných platforiem.
* Základná znalosť ďalších používaných systémov(SAP, Active Directory, Office 365, Google, Atlassian, apod.).
* Certifikácia System Architect, Application Architect.
* Dobrú znalosť AJ.

Nečakáme (aj keby sme si to veľmi priali ), že sa stretneme vo všetkých požiadavkách a to na 100 %. Dáme Ti priestor a maximálnu podporu sa do tejto roly dostať za pochodu.

* Spolupráca na HPP alebo IČO. Homeoffice a časová flexibilita je už dnes štandard. Môžeš ale naplno využiť aj naše kancelárie spolu s kolegami v Prahe, Brne, Bratislave a po novom aj v Košiciach.
* Sme spoločensky zodpovedná firma a sústredíme sa na CSR aktivity a diverzitu v našich tímoch.
* Teambuilding na Havaji už asi nezopakujeme, ale pretože sa radi spoločne bavíme, čakajú nás ďalšie spoločné aktivity (hory, voda, vínna pivnica, vianočný večierok a iné).
* Plne hradená Multisportka pre všetkých, kurzy angličtiny s native speakrom.
* Podpora v starostlivosti o duševné zdravie a pohodu s pomocou terapeutov od Terap.io alebo ponuka interného Talent Coachingu.
* Vzdelávacie workshopy a semináre (time-management, manažérska akadémia, prezentačné zručnosti a mnoho ďalších).

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí postupujú do výberového kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Enehano pomáha korporáciám aj menším firmám s efektívnym riadením ich businessu za pomoci CRM platformy Salesforce. V roku 2021 sme oslávili piate narodeniny. V roku 2020 sme sa stali Salesforce Gold partnerom, získali zákazku na aktuálne najväčšiu implementáciu Salesforce CRM v Česku a založili sme pobočku v San Franciscu a vo Švédsku. V roku 2021 sme otvorili pobočku v Brne a v Bratislave. Vyvinuli sme vlastné riešenia Leads-to-Cash k automatizáciu marketingu a obchodu pre SaaS nováčikmi. Medziročne sme na obrate vyrástli o 248% a v našom tíme máme už vyše 80 spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4477608  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac