Office Manager

ENEF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kapucínska, Bratislava
Termín nástupu
Máj 2024
Od 1 600 EUR/mesiacMožnosť dohody o odmene v závislosti od skúseností a seniority.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem klientov
- Komunikácia s klientami
- Príjem nových klientov a ich priradenie ku poradcovi
- Evidencia a archivácia klientských spisov
- Spravovanie komunikačných a rezervačných
platforiem

Administratíva
- Vystavovanie/evidencia/kontrola faktúr
- Podpora v príprave/príprava prezentácií,
vzdelávacích materiálov
- Príprava podkladov pre účtovníctvo

Vážime si proaktívny a nezávislý prístup k práci a podporujeme v inovácii a zlepšovaní systémov a procesov, takže vlastná iniciatíva je vítaná.

Flexibilita
Zaujímavá práca z oblasti psychologického prostredia
Možnosť rastu

Prosím o zaslanie životopisu (stačí v slovenskom jazyku) na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technicky zdatný človek (schopnosť rýchlo sa zorientovať v rôznych internetových organizačných a rezervačných platformách)
- znalosť Anglického jazyka
- Chápanie a dodržiavanie mlčanlivosti v rámci klientskych záležitostí
- Dobré organizačné a time management schopnosti
- Schopnosť pracovať flexibilne
- Schopnosť pracovať proaktívne a samostatne
- Dobré komunikačné schopnosti
- Ochota učiť sa nové veci
- Znalosť alebo záujem o psychológiu sú plus

Spoločnosť ENEF Consulting vznikla v roku 2013 v súlade so zákonom ako zdravotnícke zariadenie za účelom poskytovania psychologických služieb pre podporu zamestnancov. Postupne sa rozvíjala a dnes združuje tím odborníkov, vďaka ktorým môže poskytovať širokú ponuku služieb pre podporu zamestnancov, a to formou komplexného asistenčného programu pre zamestnancov známeho aj ako EAP.

Spoločnosť ENEF Consulting je lokálny partner najväčších svetových poskytovateľov programu pre zamestnancov, čo jej umožňuje poskytovať služby medzinárodným spoločnostiam z rôznych odvetví (finančné inštitúcie, právne spoločnosti, výrobné spoločnosti.....) na Slovensku ako aj získavať prehľad o aktuálnych celosvetových trendoch v oblasti mentálneho zdravia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4560598  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac