Údržbár strojov/elektrikár na TPP Nemecko

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do nášho tímu, hľadáme skúsených elektrikárov/údržbárov strojov, na prácu v Nemecku.
​Náplňou práce, budú menšie opravy a odstraňovanie porúch na výrobných linkách a zapájanie výrobných liniek v mäsokombináte.
​Pracuje sa pondelok - piatok, 8hod denne.
​Zabezpečené a plne hradené ubytovanie v plnej výške.
​Ide o celoročnú turnusovú prácu.
​Možnosť záloh.
​Ponúkaný plat od 19€/hodina v čistom, na TPP.
​Nutnosť základov nemčiny, prípadne angličtiny.
​Miestom výkonu práce je Nemecko (okolie Schwerin).
​Nástup ihneď.
​V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0940 610 120 alebo zasielajte životopisy na [email protected]

Zabezpečené a plne hradené ubytovanie
Celoročná turnusová práca
Možnosť záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Mäsokombinát

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
ID: 4800026  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 200 EUR/mesiac