Obsluha čerpacej stanice Nemecko

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu, hľadáme mužov, ženy, páry, na jednoduchú prácu v Nemecku.
Náplňou práce, bude obsluha výdajného miesta stravy, nachádzajúceho sa na benzínovej pumpe.
Pracuje sa pondelok - piatok, 10hod denne, možnosť pracovať 10hod soboty.
Zabezpečené a hradené ubytovanie v blízkosti pracoviska (samostatná izba pre páry).
Pitie v práci zdarma, zľava 50% na stravu.
Ide o celoročnú turnusovú prácu.
Možnosť záloh
Ponúkaný plat od 3200€/mesiac brutto na TPP.
Nutnosť základov nemčiny A2.
Miestom výkonu práce je Nemecko (bližšia špecifikácia telefonicky, nakoľko disponujeme viacerými ponukami).
Nástup ihneď.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0940 610 120/ 0948 721 891 alebo zasielajte svoje životopisy na [email protected]

Celoročná turnusová práca
Zabezpečené a plne hradené ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Prevádzkovateľ siete čerpacích staníc

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
ID: 4657049  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac