Obsluha CNC Nemecko na TPP

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme väčší počet pracovníkov, na prácu v Nemecku.
Náplňou práce, bude obsluha CNC stroja (nutnosť znalosti programu HEIDENHAIN).
Nutnosť základov nemčiny alebo angličtiny (CNC stroj je možné nastaviť do nemeckého alebo anglického jazyka).
Obsluhujú sa stroje KMC 636, KMC 4000, Thera 13000, Kairos 10000, na ktorých sa vyrábajú podvozky pre vlakové vozne.
Pracuje sa pondelok-piatok, 10hod denne, s možnosťou pracovať aj soboty.
Zabezpečené a hradené ubytovanie v plnej výške.
Ponúkaný plat 17€/hodina v čistom na TPP.
Ide o celoročnú turnusovú prácu.
Možnosť záloh.
Miestom výkonu práce je Nemecko (okolie Berlína).
Nástup ihneď.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0940 610 120 / 0948 721 891 alebo zasielajte svoje životopisy na [email protected]

celoročná turnusová práca
zabezpečené a plne hradené ubytovanie
možnosť záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobca vagónov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku
ID: 4545886  Dátum zverejnenia: 25.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac