Do Nemecka hľadáme manuálne zručných montérov drevodomov

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Royce Agency hľadá do svojho tímu zručných tesárov / montérov.
Náplňou práce bude príprava materiálu pre montované drevodomy alebo montáž drevodomov.
Pracuje sa pondelok - piatok, 10hod denne, možnosť pracovať 6-8hod v sobotu.
Nutnosť dorozumenia sa v nemeckom jazyku.
Zabezpečené a hradené ubytovanie.
Zabezpečená a hradená doprava.
Možnosť záloh.
Ponúkaný plat 13€/hodina netto na TPP.
Miestom výkonu práce je okolie Mníchova.
Nástup ihneď.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0940 610 120 alebo zasielajte svoje životopisy na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Výrobca montovaných drevodomov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku
ID: 3920691  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac