Projektový manažér / koordinátor projektov pre slovenský trh

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
700 - 5 000 EUR/mesiacMzda je počítaná, ako percentuálny podiel z fakturovanej sumy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna agentúra, pôsobiaca na Nemeckom trhu, hľadá do svojho tímu nového kolegu/kolegyňu, ktorých náplňou práce bude rozbehnutie slovenskej divízie našej agentúry.
Náplňou práce bude:
- vyhľadávanie nových projektov na území Slovenska
- nábor nových pracovníkov (len do doby, kedy sa dosiahne istý počet, následne túto prácu prevezme samostatný náborový pracovník)
- starostlivosť o pridelených zamestnancov
- riešenie vzniknutých situácií, na jednotlivých projektoch
- vyhľadávanie ubytovania pre pridelených pracovníkov

- nestereotypná práca s dlhodobou perspektívou
- príjemný pracovný kolektív
- firemný mobil
- firemné vozidlo s hradenými PHM
- neobmedzená výška mzdy (Vaša mzda bude počítaná, ako percentuálny podiel z fakturovanej sumy).

V prípade záujmu, nám neváhajte zaslať svoj životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra pôsobiaca na Slovensku a v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Koordinátor projektu, manažér projektu

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť
Samostatnosť
Cieľavedomosť

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku
ID: 3918133  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac