Práca z domu pre extérnu pracovníčku s nemeckým jazykom (Telefonický operátor/ka)

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť hľadáme extérnu pracovníčku s nemeckým jazykom na komunikatívnej úrovni C1+, ktorej náplňou práce bude komunikácia s nemeckým partnerom.
Danú pozíciu je možné vykonávať z domu (home office).
Práca obnáša cca 5 telefonátov denne a časovo nezaberie viac, ako hodinu.
Ponuka je vhodná pre uchádzačov, ktorí sú na materskej dovolenke, prípadne uchádzačov, ktorí majú popri svojom zamestnaní dostatok času nato, aby sa dokázali venovať aj tejto činnosti.
Uprednostníme uchádzačov, ktorých trvalý pobyt sa nachádza na území Prešovského alebo Košického kraja.
Ponúkaný plat 300€/mesiac netto.
V prípade záujmu nám neváhajte zasielať svoje životopisy na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Staviteľstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku
ID: 3880180  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac