Nemecko prípravár/montér šalovania na HPP

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nástupom od ihneď, hľadáme šikovných montérov/prípravárov šalovania, na prácu vo fabrike, ktorá vyrába prefabrikované steny, schodiská a podobne.
Pracuje sa v hale, od pondelka do piatka, 10hod denne, možnosť pracovať aj soboty 8hod denne.
Preferujeme pracovníkov so skúsenosťami v oblasti stavebníctva a čítaním výkresovej dokumentácie.
Ubytovanie zabezpečené a hradené.
Ponúkaný plat bez nemčiny 13€/hodina netto (2900€/mesiac netto), s nemčinou 15€/hodina netto (3300€/mesiac netto).
Práca je na slovenskú pracovnú zmluvu.
Možnosť záloh.
Miestom výkonu práce je okolie Wurzburgu.
Nástup ihneď
V prípade záujmu zasielajte životopisy na [email protected] alebo nás neváhajte kontaktovať na 0940 610 120

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobca betónových prefabrikovaných dielcov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku
ID: 3788951  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac