2 800 - 3 000 EUR

Zvárač/Zámočník Nemecko

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého partnera hľadáme šikovných pracovníkov, na pozície zvárač Co2 a zámočník.
Pracuje sa v okolí Mníchova, od pondelka do soboty, 8-10hod denne. Zvára sa alumínium, plechy o hrúbke 0,5mm. Pracuje sa v hale.
Ubytovanie zabezpečené a hradené firmou, doprava preplácaná v plnej výške.
Podmienkou je ovládanie nemeckého jazyka.
Možnosť týždenných záloh.
Ponúkaný plat na TPP:
14€/hodina netto
Nástup možný ihneď
V prípade záujmu zasielajte životopisy na [email protected] alebo volajte na 0940 610 120, 0948 754 727.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

14

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá opracovaním kovu a následnej výroby z tohto materiálu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
ID: 3604699   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   14