Nemecko-výroba/montáž drevených montovaných domov

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
07.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
12

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého partnera hľadáme šikovných pracovníkov na pozíciu: Tesár/Montér drevených montovaných domov.
Náplňou práce je výroba, príprava a následná montáž montovaných stavieb z dreva.
Práca v okolí Ulmu.
Pracuje sa pondelok-sobota, 9-10hod denne.
Podmienkou je nemecký jazyk na úrovni dorozumenia sa.
Ubytovanie a doprava zabezpečená a hradená firmou.
Ponúkaný plat: 12€/hodina/netto.
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Možnosť záloh.
Nástup možný ihneď po Novom roku.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na [email protected] / 0948 754 727 / 0940 610 120

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Výrobca montovaných drevených domov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku
ID: 3560178  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12