Nemecko-strojný zámočník

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého partnera hľadáme šikovných strojných zámočníkov, ktorých náplňou práce bude montáž CNC strojov, čiže je potrebné, aby daný pracovník ovládal vysokoprúd, hydrauliku a vzduchotechniku,rovnako tak čítanie výkresov.
Pracuje sa pondelok-piatok (v prípade záujmu aj soboty), 10hod denne.
Práca v suchom a čistom prostredí.
Ubytovanie zabezpečuje a hradí firma, rovnako tak dopravu.
Podmienkou je nemecký alebo anglický jazyk na úrovni dorozumenia sa.
Ponúkaný plat 18€/hodina netto.
Možnosť záloh.
Nástup možný ihneď.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0948 754 727 / 0940 610 120 alebo na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba a montáž výrobných liniek, CNC strojov a podobne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku
ID: 3554463  Dátum zverejnenia: 2.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3600