Asistent/ka predaje šport, móda a obuv, 1.100€ - 1.200€

Endorphin Republic s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacBonusový program založený na dosahovanie obchodných cieľov predajne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do supER tímu Endorphin Republic!

Otvárame novú pobočku v Bratislave a hľadáme športových nadšencov, ktorí chcú premeniť svoju vášeň na zamestnanie. Ak sa orientujete v športovom vybavení či oblečení, potom pre Vás máme prácu snov.

Pozícia:

• špecialista/ka na bicykle / lyže
• špecialista/ka na športové oblečenie

Nástup dle dohody, čím dříve tím lépe :)

Očakávame od vás:

• skúsenosti z obchodu, či priameho kontaktu so zákazníkmi
• príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
• empatiu a chuť prinášať zákazníkom radosť
• kladný vzťah k športu (lyže, bicykel, beh)

Na oplátku ponúkame:

• zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá si váži svojich zamestnancov
• skvelú partu športových nadšencov
• moderné prostredie prémiovej predajne so športovým tovarom
• výrazné zľavy na tovar ER až do výšky 35%
• každý rok nový bicykel / lyže za bezkonkurenčných podmienok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jsme území, země zaslíbená, teritorium a základna pro všechny, kdo dávají sportu i životu maximum a vždy jsou připraveni posunout své hranice. Tam, kde stříkají endorphiny smíchané s potem, tam kde vznikají ty nejsilnější zážitky a pocity svobody i štěstí, tam jsme my.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4094558  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac