Predajný asistent/ka športového oblečenia a vybavenia

Endorphin Republic SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava - Lamač, Lamač
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do supER tímu Endorphin Republic!

Pokiaľ sa orientujete v aktuálnych trendoch čo sa týka cyklistiky a lyžovania týka, či športového oblečenia a baví vás komunikácia s ľuďmi, máme pre vás prácu snov. Spojte svoju vášeň s prácou!

1 pozície

Predajca športového vybavenia

Oceníme u Vás

príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
empatiu a chuť prinášať zákazníkom radosť
kladný vzťah k športu (lyže, bicykel, beh)
na škodu nebudú skúsenosti z obchodu, či priameho kontaktu so zákazníkmi

Na oplátku ponúkame

zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá si váži svojich zamestnancov
skvelú partiu športových nadšencov
moderné prostredie prémiovej predajne so športovým tovarom
výrazné zľavy na tovar ER až do výšky 35%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Predajňa zameraná na prémiové športové vybavenie
ID: 4354781  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac