Architekt

ENDORFINE, s.r.o.

Gagarinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme: architekta na dlhodobú pracovnú pozíciu.
Podmienka: práca v AutoCade a SketchUpe je nevyhnutná, znalosť Autodesk Revit Architecture je výhodou.
Náplň práce: participácia pri spracovaní všetkých stupňov PD.

- pohyblivý pracovný čas
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- mladý kreatívny kolektív
- moderné pracovné prostredie
- preplatenie dovolenky pre živnostníkov (20, 25 dní)

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v slovenskom jazyku a Vaše portfólio na [email protected] s predmetom mailu: VÝBEROVÉ KONANIE.
Po vyhodnotení zaslaných CV budú vybraní uchádzači oslovení na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, chuť napredovať
- oceníme kreativitu a zmysel pre detail
- znalosť programu Autodesk REVIT je výhodou

Spoločnosť ENDORFINE s.r.o. je architektonický ateliér, pracujeme na rôznych projektoch od interiérov, objektov až po urbanistické celky.
Náš tím tvorí mladý a kreatívny kolektív, pracujeme na zaujímavých projektoch pre širokú škálu klientov doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4540398  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac