Projektant - stavebný inžinier

ENDORFINE, s.r.o.

Gagarinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 400 - 2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme: stavebného inžiniera na dlhodobú pracovnú pozíciu
Podmienka: práca v Autodesk Revit Architecture je nevyhnutná
Náplň práce: samostatný projektant stavebných konštrukcií, spracovanie všetkých stupňov PD a koordinácia profesií, zodpovednosť za realizáciu projektu.

- možnosť práce z domu/homeoffice
- preplatenie dovolenky (až 25 dní) a OČR
- odborný rast v skúsenom kolektíve
- nekonečná káva, čaj, čerstvé ovocie
- sprcha a parkovanie pre bicykel
- teambuilding počas pracovného týždňa

V prípade záujmu prosím zašlite CV na [email protected] s predmetom mailu: VÝBEROVÉ KONANIE.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Autodesk Revit - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- schopnosť viesť projekt stavby

Spoločnosť ENDORFINE s.r.o. je architektonický ateliér, pracujeme na rôznych projektoch od interiérov, objektov až po urbanistické celky.
Náš tím tvorí mladý a kreatívny kolektív, pracujeme na zaujímavých projektoch pre širokú škálu klientov doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4497624  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac