Projektant stavebných konštrukcií

ENDORFINE, s.r.o.

Miesto práce
Gagarinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacpevná + flexibilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme: projektanta na dlhodobú pracovnú pozíciu.
Podmienka: práca v Práca v Autodesk Revit Architecture, v našom tíme sa staneš expert.
Náplň práce: samostatný projektant stavebných konštrukcií, spracovanie všetkých stupňov PD a koordinácia profesií, zodpovednosť za realizáciu projektu.

- pohyblivý pracovný čas
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- mladý kreatívny kolektív
- moderné pracovné prostredie
- preplatenie dovolenky pre živnostníkov

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesijný životopis v slovenskom jazyku na [email protected] s predmetom mailu: VÝBEROVÉ KONANIE.
Následne po vyhodnotení zaslaných CV budú vybraní uchádzači oslovení na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
AutoCAD - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, chuť napredovať, cit pre konštrukčný detail
- znalosť programu Autodesk REVIT (podmienka)

Spoločnosť ENDORFINE s.r.o. je architektonický ateliér, pracujeme na rôznych projektoch od interiérov, objektov až po urbanistické celky.
Náš tím tvorí mladý a kreatívny kolektív, pracujeme na zaujímavých projektoch pre širokú škálu klientov doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4346086  Dátum zverejnenia: 3.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac