Vodič vysokozdvižného vozíka

ENCO, spol. s r.o.

Miesto práce
Augsburg, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prekládka materiálu v zlievarni počas nočnej zmeny (18:00-2:00), obsluha motorového vysokozdvižného vozíka, obsluha malých pásových bagrov, obsluha čelného nakladača, manuálna pomoc pri prekládke materiálu

- Zabezpečenie ubytovania v blízkosti výrobnej haly
-Hradenie prvej cesty tam a späť
- Možnosť nadčasov
- Viacerí zamestnanci zo Slovenska
-Ovládanie nemčiny nie je nutné

Pracuje sa počas nočnej zmeny (18:00-02:00). Pohovor absolvujete v slovenčine v Bratislave. V prípade, že uchádzač splní kritéria, stane sa zamestnancom slovenskej firmy ENCO s.r.o. s výkonom práce v Nemecku. Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku.
Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali iba prostredníctvom emailu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- schopnosť narábať s vysokozdvižným vozíkom s naftovým motorom - potrebné platné papiere na vysokozdvižný vozík - minimálne na 5 ton - nevyhnutné
- obsluha malých pás. bagrov (Komatsu,Bomag,Bobcat,Locust...), prípadne stačí aj záujem naučiť sa ich ovládať
-obsluha čelného nakladača (Volvo,Liebher,JCB...), prípadne stačí aj záujem naučiť sa ho ovládať
-platný viazačský kurz
- ochota pracovať, vytrvalosť

Slovenská spoločnosť ENCO, spol. s r.o. zamestnáva v súčastnosti na Slovensku viac ako 600 ľudí a v zahraničí viac ako 90. Administratívna centrála sídli v Bratislave, dcérske spoločnosti - výrobné strojárske podniky sa nachádzajú v Dubnici nad Váhom, Piešťanoch a Beluši. Takmer 90% produkcie spoločnosti ide na export zákazníkom z krajín Nemecko, Holandsko, Dánsko, Maďarsko, Belgicko, Rakúsko, Španielsko a Česká republika. Vďaka vysokým nárokom zákazníkov a dlhoročným skúsenostiam je spoločnosť ENCO, spol. s r.o. schopná dlhodobo dodávať výrobky ako zdravotnícka technika, čisté priestory, krby a grily svojim odberateľom na najvyššej kvalitatívnej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3219833  Dátum zverejnenia: 12.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500€