Reagujte bez životopisu

Technológ

ENCO Dubnica, s. r. o.

Miesto práce
Štúrova, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacod 900 €/mesiac Mzda sa skladá zo základnej zložky a variabilnej zložky. Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná príležitosť pre všetkých s chuťou pracovať.
Máte pracovné skúsenosti v odbore strojárstvo alebo ste čerstvým absolventom v tomto smere? Neváhajte nám zaslať životopis.

Čo bude vaša náplň práce?
- vytváranie cenových ponúk,
- tvorba, sledovanie a kontrola technologických postupov,
- navrhovanie inovatívnych postupov, materiálov, výrobkov,
- spolupráca na zavádzaní nových výrobkov do výroby,
- asistencia pri výrobe nových vzoriek vo výrobe,
- aktívne odstraňovanie technologických problémov.

- stabilné zázemie v strojárskej spoločnosti, ktorej sa darí aj počas pandémie,
- mladý kolektív,
- flexibilná pracovná doba,
- možnosť odborného rastu,
- možnosť stravovania v závodnej jedálni,
- poskytnutie ubytovania,
- pracovná zmluva priamo so spoločnosťou a nie s agentúrou

Ďakujeme každému záujemcovi, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytické myslenie, kreativita, schopnosť tímovej práce.

Naša spoločnosť ENCO spol. s r.o. je strojárska proexportne zameraná firma. Na európsky trh vstúpila už v roku 1993. Prináša produkty, ktoré vznikajú precíznym spracovaním plechu vlastnými kmeňovými zamestnancami vo vlastných priestoroch. Každá z troch dcérskych výrobných spoločnosti má svoju špecializáciu – zameranie. Takto je naša firma pripravená zaručiť široké spektrum rôznorodej výroby. Disponujeme moderným strojovým parkom. Jeho základ tvoria CNC stroje typu laserovej rezačky, tiež vysekávacie a ohraňovacie lisy.

Zameriavame sa na zákazkovú výrobu, výrobu stavebných prvkov pre čisté priestory (elektrotechnický priemysel, farmaceuticky priemysel, operačne sály), vyrábame stavebné-protipožiarne-protiradiačne uzávery. Ako jediná slovenská firma sme výrobcom elektromechanických operačných stolov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4351471  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac