Manažér oddelenia kvality

ENCINGER SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priebežná námatková kontrola kvality a bezpečnosti počas celého výrobného procesu (praženie, miešanie zmesi, dražovanie a balenie), kontrolu kvality surovín uskladnených v sklade surovín, kontrolu výrobkov uskladnených v expedičnom sklade, kontrolu reklamovaného tovaru a rozhodnutie o jeho naložení, kontrolu dodržiavania hygienických a sanitačných postupov v spoločnosti
- zavedenie, udržiavanie a aktualizáciu procesov potrebných pre systém manažérstva kvality a bezpečnosti potravín;
- včasné informovanie vedenia o stave SMKB, účinnosti, vhodnosti a o potrebách zmien v ňom (správa na preskúmanie manažmentom, mesačné hlásenia);
- zvyšovanie povedomia pracovníkov spoločnosti o vnútropodnikových pravidlách hygieny, požiadavkách zákonov na produkt a/alebo proces, požiadavkách noriem, ku ktorým sa spoločnosť zaviazala a požiadavkách zákazníka na kvalitu a bezpečnosť produktov;
- zabezpečuje školenia pracovníkov v oblasti hygieny, sanitácie a dodržiavania kvalitatívnych požiadaviek v procese výroby
- tvorba textácií na obaly v súlade s Nariadením 1169/2011, zodpovednosť za správnosť označenia obalových materiálov
- spolupodieľa sa na vývoji nových výrobkov, nových technologických postupov v spolupráci s vedúcim oddelenia výroby a technickým pracovníkom spoločnosti
- súlad postupov a dokumentácie s požiadavkami normy IFS;
- styk s externými stranami: kontrolnými orgánmi pre potraviny, hygienu certifikačnými orgánmi, poradenskými a školiacimi organizáciami vykonávajúcimi služby v oblasti systémov riadenia kvality a bezpečnosti .
- vedenie tímu pre HACCP a organizovanie jeho práce
- zaistenie primeranej prípravy a vzdelávanie členov tímu HACCP a zvyšovať povedomie pracovníkov spoločnosti o požiadavkách zákazníka na kvalitu a zdravotnú bezpečnosť produktov;
- riadiť interné audity SMKB a zúčastňovať sa auditov u dodávateľov;
- sledovať požiadavky predpisov v oblasti potravín, SMKB
- vykonáva monitorovanie produktov a procesov podľa zodpovednosti uvedenej v predpisoch SMKB
- je vedúcim krízového štábu, ovláda postup stiahnutia výrobkov z obehu podľa predpisov spoločnosti a iniciuje jeho testovanie v spoločnosti

zľavy na nákup produktov v našej firemnej predajni,
dochádzkový bonus,
ročné prehodnotenie platu,
stravné lístky v hodnote 4,20 eur,
letný a zimný balíček pracovného oblečenia,
zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súvisiace s výkonom práce

Profesný životopis a motivačný list posielajte na mailovú adresu [email protected], alebo poštou na uvedenú adresu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravínarstvo, poľnohospodárstvo, chemický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- praktická skúsenosť s riadením systému manažérstva kvality a bezpečnosti
- Znalosť IFS štandardu, Nariadenia 1169/ 2011
- dostatočná znalosť zásad HACCP a ich aplikácie;
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti;
- prehľad a odborné vedomosti o výrobkoch, technologických procesoch; technologických zariadeniach, prevádzkach organizácie;
- všeobecné vedomosti o rizikách pre bezpečnosť potravín a konkrétne hlboké vedomosti o rizikách súvisiacich s vyrábanými výrobkami a vykonávanými činnosťami;
- prehľad o požiadavkách relevantných predpisov;
- znalosť práce s PC, vodičský preukaz.

Poďte pracovať k stabilnému a spoľahlivému zamestnávateľovi s dlhodobou pracovnou perspektívou. Zaoberáme sa výrobou a distribúciou orieškov, suchých plodov a cukroviniek a v tejto oblasti potravinárskej výroby sme veľmi úspešní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4065996  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac