Logo encare, s.r.o.

Backoffice pracovníčka/pracovník

encare, s.r.o.

Miesto práce
Rusovská cesta, Petržalka
1 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností kandidáta + 13.plat v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a individuálneho výkonu zamestnancov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Verejné obstarávanie:

  • Príprava podkladov pre verejné obstarávania – ponuky a ich náležitosti (v roli uchádzača o zákazku – dodávanie elektriny, plynu – typicky pre obce, súčasti VÚC, verejné inštitúcie, školy...)
  • Evidencia a správa údajov o VO a súvisiacom
  • Komunikácia so senior expertom/konzultantom pre VO

Administratíva:

  • Práca s interným informačným systémom spoločnosti
  • Evidencia a spracovanie faktúr a zmlúv, tvorba zmlúv a ponúk (všetko podľa štandardných podkladov)
  • Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
  • Komunikácia so zákazníkmi a obchodnýmipartnermi (e-mail, telefón)
  • Spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov
  • Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia

  • 13.plat
  • Pravidelná valorizácia
  • Finančný príspevok nad rámec zákona
  • Firemné tímbildingy
  • Účasť na tréningoch a školeniach
  • Flexibilná pracovná doba
  • Práca v inovatívnom sektore energetiky, viac o nás na www.encare.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Encare s.r.o. je stabilnou a kontinuálne rastúcou spoločnosťou v segmente energetiky, podľa metodiky Financial Times sme sa zaradili do TOP 10 najrýchlejšie rastúcich firiem na Slovensku. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme dodávku elektriny a zemného plynu, rovnako, ako poradenstvo a dodatkové energetické služby.
• Predaj elektrickej energie a plynu
• Inovatívne projekty pre energetickú optimalizáciu
• Tím aktuálne 10 ľudí
• BA – Rusovská cesta 20

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Novotná
Tel.: +421902560560
E-mail: poslať životopis
ID: 4817341  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac