Obchodný manažér (Obchodno-technický zástupca)

Enbra Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 10, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Od 830 EUR - neobmedzene (základ+mesačné prémie+koncoročné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete
Komunikácia a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi spoločnosti v zverenom regióne
Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií
Tvorba cenových ponúk
Návšteva nových a existujúcich zákazníkov
Reprezentácia spoločnosti u partnerov
Aktívne vyhľadávanie zákaziek pre zákazkové oddelenie (montáž PRVN, bytových vodomerov, hydraulické vyregulovanie, montáž vykurovacej techniky atď.)
Vedenie dokumentácie a priebehu zákaziek
Zúčastnenie na schôdzach v bytových domoch
Jednanie s projekčnými a dodávateľskými (montážnymi) firmami
Poskytovanie technického poradenstva
Účasť na výstavách a konferenciách, ktorých sa spoločnosť zúčastňuje
Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a školeniach
Predaj produktov spoločnosti (vykurovacej a meracej techniky)
Zabezpečenie a realizácia obchodno-technických školení pre partnerov
Sledovanie a zabezpečenie platobnej disciplíny zákazníkov
Vybavenie (zabezpečenie vybavenia) technických a obchodných požiadaviek zákazníkov, reklamácii
Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
Monitoring trhu, realizácia marketingových aktivít, reporting, vypracovávanie analýz trhu a predaja
Účasť na tvorbe obchodnej stratégie
Spolupráca s oddelením logistiky pri forecastovaní a objednávaní tovaru na sklad
Spolupráca s marketingovým oddelením pri zabezpečovaní akvizícii v zverenom regióne
Spolupráca pri získavaní zákaziek pre skúšobňu a oddelenie rozúčtovania nákladov na teplo a vodu
Príprava zmlúv

Notebook, služobný telefón, sick days, stravné lístky, spoločné firemné akcie, služobné vozidlo aj na osobné účely

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovedný prístup
Angažovanosť
Ambicióznosť
Komunikatívnosť (osobne aj telefonicky)
Samostatnosť, schopnosť samostatne riešiť delegované úlohy
Flexibilita
Dynamickosť
Lojalita
Technické zmýšľanie
Schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach (je nutné dokonale naštudovať produkty spoločnosti)
Príjemné vystupovanie
Schopnosť výborne podávať svoje myšlienky, zhromažďovať a spracovávať štatistické údaje, tvoriť reportingy
Schopnosť pracovať pod časovým tlakom a dodržiavať termíny
Precíznosť
Schopnosť pracovať analyticky
Vedomosti z oblasti vykurovacej, meracej a regulačnej techniky
Anglický jazyk výhodou
Ďalšie počítačové znalosti - webové prehliadače, Google Tools
Strojopis

ENBRA Slovakia s.r.o. je obchodno-distribučná spoločnosť pôsobiaca v oblasti meracej, regulačnej a vykurovacej techniky. Založená v Čechách v roku 1991. V súčasnosti pôsobiaca v štyroch krajinách Európy. Obchodné aktivity spoločnosti sú zamerané na priamy predaj produktov, realizáciu zákaziek, službu rozúčtovanie a metrologické služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ENBRA SLOVAKIA s.r.o.
Zvolenská cesta 29
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Evgenia Gololobova
Tel.: 0918 390393
E-mail: poslať životopis
ID: 3178918   Dátum zverejnenia: 6.10.2017