Reagujte bez životopisu

Pokladnička

EnBloc s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská 5432/32, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s peniazmi, komunikácia so zákazníkmi.

Jedlo a pitie v prevádzke bez obmedzenia, 1x ročne platená dovolenka, možnosť vybratia si volného dňa v daný pracovný týždeň, dalšie výhody v rámci spokojnosti výkonu práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme firma, ktorá pôsobí v gastronómii už vyše 17 rokov, zaoberáme sa vyslovene rýchlym občerstvením s pultovým predajom. Ponúkame produkty ako sú : Kebab, pizza, pide a polievky. V danom obore máme najlepšie skúsenosti. Ku každému personálu máme vždy individuálny prístup.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4599170  Dátum zverejnenia: 10.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac