Projektový manažér, Implementácia IT systémov

EMTEST, a. s.

Miesto práce
Bánovská cesta 7, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda od 1100 Eur ( podľa posúdenia pracovných zručnosti a teoretických vedomosti) + mesačné osobné ohodnotenie + ďalšie finančné aj nefinančné benefity. O výške základnej mzdy sa dohodneme na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie projektov a komunikacia so zákaznikmi
Inštalácia softvérových a hardvérových produktov u zákazníka.
Konzultácie pri nasadzovaní produktov u zákaznika

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v dynamickom tíme na medzinárodných projektoch so zameraním pre verejnu dopravu,
- odborný a personálny rozvoj,
- práca s najnovšími technológiami,
- možný karierny rást,
- ďalšie zamestnanecké výhody.

Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 o ochrane osobných údajov do 31.08.2021. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, IT, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
Microsoft SQL Server - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v tíme,
- pozitívny a aktívny prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie,
- spoľahlivosť samostatnosť, systematickosť, presnosť
- chuť poznávať nové veci
- cestovanie

Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 30 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia IT systémov.
Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3421543  Dátum zverejnenia: 4.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac