Senior SCADA/PLC programátor

emst s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2021
1 700 EUR/mesiacmzda - vzájomnou dohodou + variabilné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie SCADA/PLC systémov v oblasti priemyselnej automatizácie a dopravných informačných systémov
- Analýza požiadaviek, posudzovanie rizík, tvorba architektúry systému
- Aktívna účasť pri vyjasňovaní technických špecifikácii a tvorbe komplexných zadaní
- Tvorba softvéru, riadenie projektového tímu programátorov
- Oživovanie systémov na mieste inštalácii

- Sociálne benefity – pravidelné teambuildingy, športový deň s rodinami, ...

hľadáme spoľahlivých ľudí ktorí sú preverení niekoľkoročnými skúsenosťami na projektoch - preto je potrebné zaslať so svojím CV aj referenčný list Vaších projektov s popisom Vašej práce na danom projekte

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

senior programátor

Počet rokov praxe

5

- Samostatnosť, odbornosť, schopnosť viesť projekty od začiatku po ich úspešné ukončenie
- Analytické myslenie, samostatnosť, kreativita, schopnosť riešiť problémy, pracovať v tíme, ochota neustále sa vzdelávať
- Plynulá komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku (vzhľadom na medzinárodné projekty je požadovaná úroveň stredne pokročilý B2), výhodou nemecký jazyk
- Senior znalosti programátorských nástrojov SIEMENS (WinCC OA, WinCC, TIA, STEP7, WinCC Flexible, Siemens Safety)
- Skúsenosti so štandardným programovaním C++, C#, SQL a podobne
- IT znalosti na úrovni inštalácie operačných systémov, programov, upgradov, základné sieťové znalosti
- Odborná spôsobilosť v elektrotechnike výhodou
- Paralelná znalosť SCADA/PLC výhodou (nie nutnosť)

emst s.r.o. pôsobí na domácom i zahraničnom trhu. Sme mladá perspektívna spoločnosť, ktorej hlavným mottom je : "Načúvame Vašim potrebám". Tohto sa držíme nielen smerom k zákazníkovi ale aj do vnútra k vlastným ľuďom, bez ktorých by spoločnosť nemohla existovať. Radi privítame medzi nami ľudí, ktorí chápu že cesta k úspechu vedie cez poctivú prácu, kvalitné vzťahy v tíme a zodpovedné riešenie potrieb zákazníka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4166448  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac