Športový tréner

EMS Fitness s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduché individuálne osobné tréningy (ako viesť osobný tréning naučíme)
Vysvetlenie a predvedenie správnych techník cvičenia
Vyhľadávanie nových klientov

Atraktívne pracovné prostredie privátneho štúdia
Školenia, Kurzy
Kariérny rast
Flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Poprosíme poslať životopis spolu s fotografiou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Výborné komunikačné schopnosti
Organizačné schopnosti
Umenie nadchnúť a motivovať klienta
Flexibilita

Naša spoločnosť sa venuje momentálne najväčšej novinke v oblasti fitness a športu.Tento koncept pochádza priamo z elektro-liečby, neskôr sa používal ako alternatíva cvičenia v kozmonautike a dnes sa využíva ako v profesionálnom športe tak v bežnej komercii. XBody využíva technológiu EMS (elektro-myo-stimulácia), ktorá aktivuje celé telo pomocou slabých elektrických impulzov (rovnakých, ako si vytvára telo samé) vysielaných cez oblek s elektródami. Pri cvičení s XBody zapojíme svaly veľmi intenzívne a preto stačí 1 alebo 2x týždenne 20 minút a Vaše telo dostane potrebnú dávku tréningu, aby bolo pevné, aktívne a spaľovalo dostatok energie.

Adresa spoločnosti

EMS FItness, s.r.o.
Seberíniho 9
821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriel Čislák Gabriel Čislák
Tel.: +421948879029
E-mail: poslať životopis
ID: 3257237   Dátum zverejnenia: 30.11.2017