Logo EMPRES - IN s.r.o.

Práca v sklade Česká republika. / vodič VZV/ hradené ubytovanie, mzda od 1 350 €

EMPRES - IN s.r.o.

Miesto práce
Říčany u Prahy, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v ČR Jažlovice /Řičany u Prahy/ na vysokozdvižnom vozíku - elektrickom
jazdí sa na na vysokozdvižných vozíkoch do 3,5 t, sú to elektrické vozíky
vykládka a nakládka kamiónov
práca so scanerom
3-smenná prevádzka
mzda od 1 350 €
pracovné oblečenie zabezpečuje zamestnávateľ
ubytovanie plné hradené zamestnávateľom
príspevok na dopravu a stravovanie
Kontakt: 00420 604 515 863

osobné ohodnotenie, výkonnostný bonus, príplatky za sviatky, nadčasy a nočné
všetky príplatky podľa ZP, premiovy bonus
Ďalšie výhody:
mzda vyplatená včas v stanovenom termíne na osobný účet
príjemný pracovný kolektív
5 týždňov dovolenky
dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
čisté pracovisko
nepretržitá starostlivosť koordinátora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť má široké portfólio produktov a riešení, ktoré spĺňajú vaše požiadavky v oblasti logistiky – všetko od jednoduchého doručovania a dopravy až po riešenia transformácie, ktoré pokrývajú celý dodávateľský reťazec.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4663021  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac