Práca v sklade Č. Republika mzda od 1 350,00 eur, doprava zdarma, hradené ubytovanie

EMPRES-IN CZ s.r.o., organizační složka

Miesto práce
Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
Od 1 400 EUR/mesiacodmeny, nadčasy, bonusy, príspevky, nástupný bonus, benefity, 13-ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha vysokozdvižného vozíka
- manipulácia s tovarom: vyskladňovanie materiálu, zabezpečovanie materiálu na výrobnú linku, zabezpečovanie materiálu v súvislosti s výrobným procesom
- nakládka hotových výrobkov na paletách.
Miesto výkonu práce ČR, Brandýs nad Labem

základná mzda od 1 350 €
- príplatky za sviatky, nočný príplatok, dochádzkový bonus
- 13-ty plat
- výkonnostný bonus
- odmena za odporúčanie známeho od 170 €
- možnosť pravidelných záloh po odpracovanom týždni
- možnosť obnoviť VZV preukaz, alebo zabezpečiť kurz na VZV na náklady agentúry.
- ubytovanie a doprava zabezpečené a hradené
- práca na trvalý pracovný pomer
- Mzda vždy načas vyplácaná do 16. dňa v mesiaci
- Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
- Nonstop servis koordinátora 24 hodín denne
www.empres.sk
TEL: 0919 496 491

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Výroba komponentů pro automobilový průmysl: multimediální systémy, palubní přístroje, autorádia, ovládací panely klimatizací, střešní moduly, palivové dopravní jednotky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

vodič VZV, skladník, operátor výroby, manipulant

Manuálna zručnosť, oprávnenie na vedenie VZV,/možnosť obnoviť na náklady agentúry/ zodpovednosť, spoľahlivosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4465790  Dátum zverejnenia: 27.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac