Práca v EMPORIO LOUNGE BAR, PanoramaCity Bratislava

EMPORIO Group s. r. o.

Miesto práce
Landererova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Apríl 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme uchádzačov na post barista, barman/ka a čašník/ka v novootvorenom EMPORIO LOUNGE BAR-e v PanoramaCity Bratislava - staré mesto.
Podmienkou prijatia je chuť do práce, flexibilita a profesionálny prístup.

Ponúkame nadštandardné platové podmienky, kariérny rast a prácu v profesionálnom tíme spoločnosti EMPORIO GROUP. Okrem základného platu sú ďalšie benefity + variabilná časť + osobné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Príjemné vystupovanie voči klientom, ústretovosť, samostatnosť a chuť naučiť sa niečo nové.

Mladá, flexibilná, rýchlo sa rozrastajúca spoločnosť pôsobiaca prevažne v gastro segmente.
ID: 3625978  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500