Pharma Rep - segment hospodárskych a spoločenských zvierat (východné Slovensko)

Employment Express, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú farmaceutickú spoločnosť na českom a medzinárodnom trhu, hľadáme kandidáta na pozíciu PREDAJNÝ REPREZENTANT pre veterinárnych lekárov, región východná polovica Slovenska.

Náplň práce:
• plánovanie a organizovanie predajných návštev.
• prezentácia výrobkov veterinárnym lekárom
• cielené aktivity v teréne s cieľom zvýšiť povedomie o výrobku a spoločnosti
• analýza potrieb zákazníkov a ich využitie na dosiahnutie predajných cieľov
• podávanie správ
• administratíva spojená s činnosťou v teréne
• poskytovanie spätnej väzby o výkonnosti kampaní a aktivitách konkurencie

Ponúkame veľmi dobré platové ohodnotenie, päť týždňov dovolenky, sick days, cafeteria benefity, auto na osobné a pracovné účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veterinárne lekárstvo

Farmaceutická spoločnosť zameraná na výrobu a distribúciu liekov pre zvieratá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veterinárne, lekárske, prírodné vedy apod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

výborné obchodné zručnosti, organizačné a vyjednávacie schopnosti, komunikatívnosť, asertívnosť, empatia, odolnosť voči stresu, samostatnosť

Personálně - poradenská společnost zaměřená na nábor zaměstnanců a agenturní zaměstnávání.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4544244  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac