Veterinary communication & Digital learning specialist

Employment Express, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc5 týdnů dovolení Sick days Penzijní pojištění Stravenky Multisport karta Zaměstnanecké ceny na nákup firemních produktů Roční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je mezinárodní společnost zaměřená na zdravou výživu domácích mazlíčků, zejména psů a koček. Nyní vyhlašují výběrové řízení na pozici SCIENTIFIC COMMUNICATION & DIGITAL LEARNING SPECIALIST. Pozice je otevřená v Bratislavě.

Hlavní úlohou pozice je
- vývoj a prezentace školících a vědeckých komunikačních programů a materiálů, a to jak pro interní kolegy, tak pro veterináře, opinion leaders, chovatele, majitele domácích zvířat, atd.
- technická podpora účastníků, kteří vstupují do e-learningových systémů (uchazeč by měl být zdatný i v oblasti IT, jelikož velká část komunikace se odehrává právě v on-line světě)
Cílem specialisty je podpora strategických cílů podnikání společnosti a posílení pověsti značky na trhu.

Náplň práce:
- Organizace a řízení školících a vzdělávací programů (e-learning, prezentace, řečníci, konference, atd.);
- Vědecká podpora pro všechny prodejní a podpůrné týmy (poskytuje podporu z vědeckého hlediska a z hlediska dodržování zákonných požadavků přicházejících ze strany státu);
- Specialista působí jako interní školitel, připravuje všechna odborná školení pro kolegy;
- Spolupráce s univerzitou v Košicích;
- Správa IT Platformy, ve které probíhají on-line školení (specialista je opravdu i podporou uživatelů, kteří se chtějí přihlásit na školení a mají určité technické problémy či nevědí, jak se do systému dostat);
- Podpora IT Platformy u zúčastněných stran za účelem navýšení uživatelů, kteří absolvují on-line školení;
- Zodpovědnost za překlady školících programů, které přicházejí z centrály. Spolupráce s překladatelskou agenturou;
- Psaní odborných článků;
- Starost o odborný obsah webových stránek;
- Spolupracujte s týmy napříč celou společností: Global Scientific a R&D, sales a marketing.

Úspěšný uchazeč musí splňovat následující požadavky:
- Odborné vzdělání v oblasti péče o zvířata – ideálně veterinární univerzita v Brně či Košicích
- Zájem o nutriční potřeby psů a koček
- Znalost slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- Znalost anglického jazyka na úrovni C1 (přímý nadřízený je cizinec)
- Zdatnost v oblasti moderních technologií a zkušenosti se správou elektronických nástrojů
- Pozitivní přístup, výborné komunikační organizační schopnosti, náklonost k administrativně zaměřeným úkolům, samostatnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost profesního a osobního růstu v inovativní mezinárodní společnosti;
- Šanci být kreativní, realizovat své nápady a získat podporu firmy tak, aby byl proces péče o zákazníka efektivnější;
- Zajímavé platové ohodnocení
- Balíček zaměstnaneckých výhod na úrovni odpovídající mezinárodní firmě.
(5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, multisport karta, připojištění, ....)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

veterinární lékařství

Výroba a prodej krmiva pro psy a kočky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Veterinářství

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Employment Express was founded in 2002. It has always been our goal to provide our clients with complete solutions in the HR field and personnel management, to offer them professional services at the highest level, excellent customer service, and the opportunity to find in us not just a supplier but also a trustworthy partner.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4165307  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc