Predajca/Dizajnér kúpeľňového štúdia - Banská Bystrica

EMPIRIA

EMPIRIA Banská Bystrica, Zvolenská cesta 189, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou ASAP
1 350 EUR/mesiacJunior - Senior - Expert + po zaučení podiel na predaji (podľa výsledku) + ročné odmeny (nárok pri splnenie cieľa)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi dizajn a nebojíte sa predávať? Dokážete počúvať a radi komunikujete s ľuďmi?
Hľadáme odborného predajcu/dizajnéra (ž/m) do nášho moderného kúpeľňového štúdia v Banskej Bystrici.
Čo Vás čaká?
- prezentácia sortimentu a technické poradenstvo zákazníkom
- navrhovanie dizajnu kúpeľne s cieľom predať zariaďovacie predmety, obklady, dlažby
- spracovanie požiadaviek a vyhotovenie vizualizácie v 3D programe
- vytváranie a spracovanie cenových ponúk jednotlivých projektov
- starostlivosť o zákazníkov
- starostlivosť o vzorkovňu sortimentu a pracovné prostredie
- pracovná doba: PO-PIA: od 7:00 - 15:30 hod alebo 8:30 - 17:00 hod striedavo týždenne, každá tretia sobota: 7:30-11:30 hod.

Čo Vám ponúkame?
- prácu v stabilnej spoločnosti
- sociálne istoty
- prehodnocovanie platu podľa znalostí (junior, senior, expert)
- odborné zaškolenie a pravidelné školenia
- po zaškolení prechod na provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou - podiel na predaji
- nástupné školenie predajných zručností a následné vzdelávanie v nových trendoch kúpeľňového dizajnu
- atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky

Zašlite nám Váš motivačný list a profesijný životopis v slovenskom jazyku. Sľubujeme, že si ich starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor, kde si vzájomne objasníme očakávania ponúkanej pracovnej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, dizajn, obchod

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

znalosť práce s PC (Excel, mail, internet), predaj tovaru, práca s 3D programom

Počet rokov praxe

1

Podmienky prijatia:
- znalosť práce s PC (excel, mail, internet)
- vysoká úroveň komunikácie
- záujem o dizajn
- schopnosť samostatne pracovať
- záujem o tím a klienta
Výhodou je:
- znalosť alebo prax stavebných procesov, kreslenia, sortimentu obkladov a zariaďovacích predmetov
- skúsenosť s predajom a navrhovaním kúpeľňového dizajnu
Ostatné:
- pozitívny vzťah k obchodu a predaju
- kreatívne myslenie a flexibilita
- orientácia na dosahované výsledky
- spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795886  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac