Predajca, asistent obchodného zástupcu - Nitra - Dolné Krškany - jedna zmena

EMPIRIA

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiacJunior - Senior - Expert + plus mesačná odmena za obrat + plus ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká?
- predaj zaujímavého sortimentu na predajni - voda, kúrenie a plyn
- práca s registračnou pokladňou
- poradenstvo zákazníkom
- podpora obchodných tímov

Čo Vám ponúkame?
- práca v úspešnom tíme veľkoobchodu v Nitre
- práca v stabilnej spoločnosti so sociálnymi istotami
- stravovanie priamo vo firme
- základný plat + mesačná odmena za obrat + koncoročná odmena
- prehodnocovanie platu podľa vedomostí (junior, senior, expert)
- práca v priateľskom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie, dobrá pracovná doba od 7:30 do 16:00
- jedna pracovná sobota za 6 týždňov od 7:30 do 12:00 hod.
- odborné zaškolenie a pravidelné školenia

Pošlite nám v slovenskom jazyku Váš profesný životopis a motivačný list! Určite si ich starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor a budete mať možnosť pozrieť si náš veľkoobchod a kolegov s ktorými budete spolupracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

predajca vodoinštalačného a kúrenárskeho tovaru

Počet rokov praxe

1

- užívateľská znalosť práce s PC (excel, mail, internet)
- schopnosť tímovej spolupráce na predaji
- výhodu je znalosť stavebných procesov a sortimentu kúrenia
- spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie
- záujem o zákazníka

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4512879  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac