Obchodný zástupca - Nitra

EMPIRIA

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacJunior - senior - expert, podiel na predaji pri splnení cieľa, koncoročná odmena po splnení plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste obchodník telom aj dušou?
Máte radi dizajn a riadenie svojho tímu?
Dokážete počúvať a radi komunikujete s ľuďmi?
Ste zameraný na cieľ a s ľahkosťou si vytvárate vzťahy?
Ste technicky zdatný?
Už ráno sa budíte dobre naladený?
Možno hľadáme práve Vás.

Čo Vás čaká?
- samostatná a systémová práca
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- poskytovanie vysokého štandardu v oblasti poradenstva zákazníkom
- vedenie zákazky, obchodného prípadu v oblasti voda, kúrenie, plyn
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- spolupráca s asistentom
- oblasť práce: Nitra

Čo Vám ponúkame?
- prácu v stabilnej, prosperujúcej a napredujúcej firme.
- použitie služobnej kreditnej karty.
- služobné vozidlo, notebook, mobil.
- sociálne istoty, pravidelné celofiremné podujatia s výbornou zábavou.
- základný plat + osobné ohodnotenie + motivujúci bonus za obrat + koncoročná odmena.
- prehodnocovanie platu podľa vedomostí (junior, senior, expert).
- práca v priateľskom kolektíve.
- príjemné pracovné prostredie.

Pošlite nám Váš profesný životopis a motivačný list napísaný v slovenskom jazyku. Starostlivo si ich prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať a následne Vás pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- znalosť maďarského jazyka
- znalosť PC (Excel, e-mail, internet)
- vysoká úroveň komunikácie a empatie
- schopnosť tímovej spolupráce na predaji
- výhodou je znalosť z odboru voda, kúrenie, plyn
- spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie
- záujem o zákazníka
- kreativita a súťaživosť

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4478649  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac