Predajca - dizajnér kúpeľňového štúdia Piešťany, výhodná ponuka

EMPIRIA

Miesto práce
Pod Kolonádou, Winterova, Piešťany
Termín nástupu
dohodou ASAP
1 300 EUR/mesiacJunior - Senior - Expert, plus podiel na predaji, plus ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi dizajn a nebojíte sa predávať? Dokážete počúvať a radi komunikujete s ľuďmi? Už ráno sa budíte s úsmevom?
Zodpovedali sa na väčšinu otázok "áno"? Práve hľadáme nového kolegu. Príďte medzi nás, príďte do nášho kolektívu!
Čo Vás čaká?
- prezentácia sortimentu a technické poradenstvo zákazníkom
- navrhovanie dizajnu kúpeľne s cieľom predať zariaďovacie predmety, obklady, dlažby
- spracovanie požiadaviek a vyhotovenie vizualizácie v 3D programe
- vytváranie a spracovanie cenových ponúk jednotlivých projektov
- pracovná doba PO - PIA: 8:30 - 17:00, každá tretia sobota od 7:30
do 12:00 hodiny

Čo Vám ponúkame?
Práca v stabilnej spoločnosti (31 rokov na trhu)
Možnosť realizovať sa v zabehnutom kúpeľňovom štúdiu v Piešťanoch
Sociálne istoty, stravovanie priamo vo firme, pravidelné celofiremné podujatia s dobrým jedlom a zábavou
Prehodnocovanie platu podľa znalostí (junior, senior, expert)
Práca v mladom a priateľskom kolektíve
Príjemné pracovné prostredie, dobrá pracovná doba
Odborné zaškolenie a pravidelné školenia

Pošlite nám Váš profesný životopis a motivačný list. Sľubujeme, že si ho starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor, kde si vzájomné objasníme očakávania ponúkanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-príjemné vystupovanie
-proaktívny a vľúdny prístup
-vysoká lojalita
-spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4473220  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac