Vodič C, Piešťany - rozvoz tovaru - skvelá ponuka

EMPIRIA

Miesto práce
Priemyselná 12, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiac1 150 EUR základná mzda + príplatky za údržbu + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás šoférovanie a chcete byť každý deň aj víkend doma? V tom prípade je táto práca pre Vás.
Prijmeme vodiča na vedenie vozidla Man TGL do 12 t + hydraulická plošina na rozvoz tovaru našim zákazníkom po Slovensku. Ráno vodič za asistencie skladníka naloží vozidlo tovarom a vyrazí na rozvoz. Ťažší tovar bude vykladaný hydraulickou plošinou a paletovým vozíkom, ktorý je súčasťou vozidla. Pri rozvoze tovaru je potrebná komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom prideleného mobilného telefónu.
Pracovná doba: 6,00 - 14,30 hod.

Ponúkame Vám:
- podporu a zaučenie bude zabezpečené druhým vodičom rozvozu
- pravidelný finančný príjem, základný plat+príplatky za údržbu +prípadné nadčasy
- možnosť nákupu tovaru za mimoriadne priaznivé zamestnanecké ceny
- pravidelné firemné podujatia
- príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou

Budeme sa tešiť ak nám pošlete Váš životopis e-mailom cez portál Profesia.sk. Ak máte vodičský preukaz typu C a E a platné doklady, budeme Vás kontaktovať, aby sme si vzájomne zodpovedali základné otázky a dohodli si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz C, E
- kvalifikačná karta vodiča
- tachografová karta
- platné psychotesty
- zdravotná spôsobilosť
- samostatnosť a zodpovednosť
- poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone povolania
- lekárska prehliadka
- školenie na zdvíhacie zariadenia výhodou

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4368154  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac