Predajca asistent v EMPIRII v Piešťanoch - práca do 16:00 hodiny

EMPIRIA

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiacplat je viaczložkový podľa praxe, základný plat, odmena za obrat a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technicky zdatný?
Dokážete počúvať a radi sa podelíte so skúsenosťami? Už ráno sa budíte dobre naladený?
Zodpovedali ste na väčšinu otázok "áno"? Práve hľadáme nového kolegu. Príďte medzi nás!
Čo Vás čaká?
- predaj zaujímavého sortimentu z oblasti voda, kúrenie a plyn
- poradenstvo zákazníkom
- starostlivosť o zverený úsek

- výborná pracovná doba do 16:00 hodiny
- odmena za obrat
- koncoročné odmeny
- práca v stabilnej spoločnosti, sociálne istoty, zabezpečené stravovanie
- pravidelné celofiremné podujatia s dobrým jedlom a zábavou
- všetok tovar za mimoriadne priaznivé zamestnanecké ceny

Prosím, pošlite nám Váš profesný životopis! Sľubujeme, že si ho starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor, kde si
vzájomne zodpovieme podrobnejšie podmienky prijatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- užívateľská znalosť práce s PC (excel, mail, internet)
- výhodou je znalosť stavebných procesov a sortimentu kúrenia a sanity
- chuť učiť sa nové veci
-zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3949632  Dátum zverejnenia: 4.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac