Vodič C, Piešťany - skvelá ponuka, rozvoz tovaru v okolí Piešťan

EMPIRIA

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiac950€ základná mzda+ cca 100€ diety + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás šoférovanie a chcete byť každý deň aj víkend doma?
V tom prípade je táto práca pre Vás.
Prijmeme vodiča na vedenie vozidla 12 t na rozvoz tovaru našim zákazníkom, do 200 km v okolí Piešťan, vyplňovanie dokladov, starostlivosť o čistotu vozidla.
V prípade potreby tandem 8 t

Ponúkame Vám:
-podporu a zaučenie služobne staršieho kolegu
- pravidelný finančný príjem, základný plat +diéty + príplatky +koncoročné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
- možnosť nákupu tovaru za mimoriadne priaznivé zamestnanecké ceny
- pravidelné celofiremné podujatia
- príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou

Budeme sa tešiť ak nám pošlete Váš životopis e-mailom. Ak máte vodičský typ typu C a platné doklady, určite Vám zavoláme, aby sme si vzájomne zodpovedali základné otázky a dohodli si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

- kvalifikačná karta vodiča
- tachografová karta
- platné psychotesty
- zdravotná spôsobilosť
- samostatnosť a zodpovednosť

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3874707  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac